Vytlačiť
1. Half-arc-transitive graphs of arbitrarily large girth
Názvové údaje : Half-arc-transitive graphs of arbitrarily large girth
Variant(y) hesla : \q12*stu_us_auth*1 stu75021 \q \q1013 stu_us_auth*stu75021 \d Nedela Roman \q
%continue : \q12*stu_us_auth*1 stu6020 \q \q1013 stu_us_auth*stu6020 \d Širáň Jozef \q ; 010220
In : \q12**1 0112579 \q
%continue : The Art of Discrete and Applied Mathematics
%continue : . Vol. 7, no. 2 (2024), online, [7] s., art. no. #P2.03
Predmet : \q12*stu_us_auth*1 stus31547 \q \q1013 stu_us_auth*stus31547 \d graph \q \q12*stu_us_auth*1 0006963 \q \q1013 stu_us_auth*0006963 \d automorphism \q \q12*stu_us_auth*1 0006964 \q \q1013 stu_us_auth*0006964 \d group \q
URL : https://doi.org/10.26493/2590-9770.1575.f8d
Druh dok. : článok z periodika
Kategória : ADM - 13/NOVÉ Vedecké práce v zahraničných časopisoch registrovaných v databázach Web of Science alebo SCOPUS
Kategória od 2022 : V3 - Vedecký výstup publikačnej činnosti z časopisu