Počet záznamov: 1
Half-arc-transitive graphs of arbitrarily large girth
Údaje o názve Half-arc-transitive graphs of arbitrarily large girth Záhlavie-meno Nedela, Roman (Autor) Ďal.zodpovednosť Širáň, Jozef, 1954- Z1 (Autor) - SvF Katedra matematiky a deskriptívnej geometrie Prekl.náz Poloblúkové tranzitívne grafy ľubovoľne veľkého obvodu In The Art of Discrete and Applied Mathematics. -- ISSN 2590-9770. -- Vol. 7, no. 2 (2024), online, [7] s., art. no. #P2.03 Predmet.heslá graph automorphism group Jazyk dok. angličtina URL https://doi.org/10.26493/2590-9770.1575.f8d Druh dok. RBX - článok z periodika Kategória ADM - 13/NOVÉ Vedecké práce v zahraničných časopisoch registrovaných v databázach Web of Science alebo SCOPUS Kategória od 2022 V3 - Vedecký výstup publikačnej činnosti z časopisu Typ výstupu článok V databázach DOI: 10.26493/2590-9770.1575.f8d
SCOPUS: 2-s2.0-85206490259Rok 2024 článok
Počet záznamov: 1